English | Slovenčina   

Turistické info o meste Prešov | Tourist info on the town Presov | Informacja turystyczna w mieście Presov | Touristische Informationen über die Stadt Presov

Po troch úspešných ročníkoch sme pre Vás opäť spolu s organizáciou Urbanika pripravili špeciálne nočné Objavovanie Prešova. Vo večernom prítmí, pri nezvyčajnom osvetlení Vám predstavíme nielen slovom, ale aj divadelnými obrazmi, miesta spojené s dejinami reformácie a evanjelikov v našom meste – starú mestskú školu, evanjelický kostol a najmä slávne evanjelické kolégium.

Nočné Objavovanie evanjelikov môžete zažiť v sobotu 10. júna 2017 a v nedeľu 11. júna 2017. Stretneme sa o 20:30 pred MIC na Hlavnej 67 v Prešove. Sprevádzať budú Darina Petranská a Andrea Sivaničová. Javiskové scény odohrá divadlo Komika, o svetelné a zvukové efekty sa postarajú Lightroom a Voiton.

Predaj vstupeniek: MIC Prešov alebo na mieste konania
Cena vstupenky:
V predpredaji v MIC Prešov: 4 € (predpredaj končí 9.6.2017)
Počas víkendu a na mieste konania: 5 €
Zvedavé deti zadarmo

UPOZORNENIE : vzhľadom na kapacitné možnosti kolégia sú vstupenky limitované počtom 250 osôb. Po dosiahnutí limitu nebude možné kúpiť vstupenky ani v predpredaji ani na mieste konania. Radi by sme Vás tiež poprosili, aby ste v prípade nepriaznivého počasia kvôli lepšiemu výhľadu všetkých zúčastnených uprednostnili pršiplášte pred dáždnikmi.

 

Kategórie: Odporúčame 0 like