English | Slovenčina   

Turistické info o meste Prešov | Tourist info on the town Presov | Informacja turystyczna w mieście Presov | Touristische Informationen über die Stadt Presov

Tohto roku uplynulo desať rokov od chvíle, ako sa mesto Prešov rozhodlo uviesť do života jedinečný produkt spoznávania regionálnych dejín, pamiatok a pamätihodností Prešova i blízkeho okolia – Objavovanie Prešova. Časom bol záujem odprezentované texty vydať aj knižne. Najmä pre tých, ktorí si potrebujú oživiť pamäť a vrátiť sa k informáciám, ktoré na Objavovaní odzneli, ale samozrejme aj pre všetkých ostatných záujemcov o históriu mesta a jeho okolia. A tak Vám predstavujeme už štvrté pokračovanie Objavovania Prešova, kde nájdete témy od septembra 2012 do augusta 2014. Prečítať si môžete 18 textov, ktoré pripravili a verejnosti predstavili sprievodkyne Darina Petranská a Andrea Sivaničová.

Veríme, že táto kniha bude pre Vás  nový zdroj informácií a azda aj nezáväzným pozvaním na niektoré budúce objavovanie. Cena knihy je 8 eur a môžete si ju kúpiť v našom Mestskom informačnom centre v Prešove (Hlavná 67).

 

 

 

 

Kategórie: Odporúčame 1 likes