Fragile

Koncert vokálnej skupiny FRAGILE, ktorý sa mal konať dňa 3.12.2021 o 19:00 hod. v Kine Scala je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 30.4.2022.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Návštevníci, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 3.12.2021!

 

Srdečne vás pozývame na benefičný koncert venovaný deťom Súkromnej základnej školy FILIP – žiakom s poruchami aktivity a pozornosti v Prešove.

Čaká vás nielen koncert výborného speváckeho zoskupenia, ale aj skvelý humor a zábava. Spoločne podporíme dobrú vec.

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

 

Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Alternujúcimi členmi skupiny sú: Peter Lacho, Daniela Tomešová a Karolína Majerníková.

Na podujatí sa budú vyhotovovať fotografické zábery, resp. audiovizuálny záznam.

30.4.2022 (sobota) o 19:00, v kine Scala, Masarykova 7, Prešov
Vstupné: 16,- € /18,- € bez nároku na zľavy pre deti, študentov, dôchodcov a ZŤP

Predaj vstupeniek v sieti Ticketportal.sk

Pri návšteve kultúrnych podujatí je potrebné dodržiavať aktuálne opatrenia: ÚVZ SR z dôvodu pandémie ochorenia Covid-19, ktoré nájdete TU

Dátum

30 apr 2022
Expirované

Čas

19:00

Miesto konania

Kino SCALA
Kino SCALA
Masarykova 7, 080 01 Prešov

Organizátor

PKO Prešov
PKO Prešov
Tel.:
+421517723741
Email
sekretariatpko@gmail.com
Web
http://www.pkopresov.sk
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac