info@gopresov.sk
Audiosprievodca Audiosprievodca po Prešove pre Váš smartphone STIAHNUŤ

4 SPORT CUP 2020

Blíži sa termín polročných prázdnin, ku ktorým každoročne patrí medzinárodný halový futbalový turnaja mládeže, ktorý sa pod názvom 4 SPORT CUP 2020 uskutoční v termíne od 31. januára do 3. februára 2020 v našom meste.

Turnaj pre Vás každoročne organizuje spoločnosť 4 SPORT s.r.o. Prešov a nezisková organizácia CRR, v spolupráci s produktovým partnerom, ktorým je spoločnosť Topforsport s.r.o. , ako oficiálny distribútor tímových produktov značky Nike pre Slovenskú republiku.

K dnešnému dňu máme zaregistrovaných 84 družstiev zo 6 krajín Európy – všetky informácie o turnaji, ako aj aktuálny zoznam účastníkov nájdete na www.football.4sport.sk.

Už po druhý krát sa na turnaji predstaví aj dievčenská kategória A15 pre 15-ročné a mladšie dievčatá, chlapčenské kategórie ostali bezo zmeny – chlapci budú bojovať o víťazné trofeje a hodnotné vecné ceny v 6 vekových kategóriách U13, U12,

Tímy prichádzajú do Prešova v piatok, zápasy v jednotlivých vekových kategóriách začínajú v sobotu 1. februára a hrá sa do pondelka 3. februára v čase od 8.00 do 20.00 hod v 5 športových halách:
Športová hala Nábrežná – Nábrežná 1
ZŠ Važecká – Važecká 11
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej – Ľ. Podjavorinskej 22
Športová hala Hotelovej akadémie – Okružná 18
ZŠ Sibírska, Sibírska 42

ONLINE výsledkový servis nájdete počas celého turnaja na http://forsport.northeurope.cloudapp.azure.com/Results/.

Novinkou turnaja je mobilná aplikácia „4 SPORT“ so všetkými informáciami o turnaji, harmonogramom zápasov, adresami športových hál, ako aj ON LINE výsledkovým servisom turnaja a programom turnaja.

V sobotu 1. februára popoludní pozývame všetkých účastníkov, ako aj fanúšikov a rodinných príslušníkov na slávnostné otvorenie turnaja, so začiatkom o 16.30 hod. v športovej hale Hotelovej akadémie.

Záverečné dekorovanie víťazov a ukončenie turnaja prebehne v pondelok 3. februára taktiež v športovej hale Hotelovej akadémie cca od 16.00 hod.

Srdečne Vás pozývame užiť si skvelú športovú atmosféru a povzbudiť mladých futbalistov v ich boji o víťazstvo.

 

Dátum

31 jan 2020 - 03 feb 2020
Expirované

Vstupné

vstup voľný

Miesto konania

Prešov - mesto
Prešov
Kategórie
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac