info@gopresov.sk
Audiosprievodca Audiosprievodca po Prešove pre Váš smartphone STIAHNUŤ

Červená čiapočka

Červená čiapočka je jednou z najznámejších svetových rozprávok a straší deti už viac ako dvesto rokov. Počas predstavenia sa diváci ocitnú v divokom svete rozprávok, v nudnom lese plnom nudných zvieratiek, ale aj vo svete kde áno nie je vždy áno a nie nemusí byť nie. A mucha nemusí byť mucha.

Nezávislé profesionálne divadlo Teatro Tatro je voľným zoskupením hercov, režisérov, výtvarníkov a nadšencov oddaných divadlu. Súbor vždy hľadal slobodu v tvorbe, či už v tradičných priestoroch alebo pri posúvaní hraníc divadla na ulicu. Cez projekty v maringotkách sa postupne dostal k etape vlastného cirkusového šapito, v ktorom sa dajú inscenovať aj dramaturgicky, výtvarne a herecky náročné kusy. Posledným prírastkom je komorný priestor malého stanu, ktorý je schopný cestovať aj tam, kde divadlo bežne nebýva – na lúky, na opustené pozemky, do parkov, na námestia, ale aj na školské dvory.
Teatro Tatro sa kontinuálne venuje tvorbe pre detského diváka.

Tvorcovia apelujú na potrebu múdreho divadla pre deti už vo veku, kedy sa im vytvára hodnotový systém a vkus, ktorý zostane. Červená čiapočka je venovaná deťom od 4 rokov. Kapacita miest obmedzená 70 osôb.

 

Dátum

22 jún 2019
Expirované

Čas

a o 14,00 hod v stane Teatro Tatro
13:00

Vstupné

8 €

Miesto konania

Záhrada umenia
Záhrada umenia
Svätoplukova ulica
Kategórie
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac