Chudaćzek

Absolventské predstavenie Kataríny Hudačkovej, študentky  HAMU Katedry Nonverbalního divadla.
Hej, Guroľ jo se Guroľ, hej spod samuckif Tater,Hej dizdik mne vykumpol, hej vykolesol viater,Hej dizdik mne vykumpol, hej vykolesol viater.Hej, Guroľ jo se Guroľ, hej, v malem kapiel’usku,Hej, kosuľa po pempek, hej gače na lancusku,Hej, kosuľa po pempek, hej gače na lancusku.
Sólové predstavenie z prostredia slovenských Goraľov, plné nárečia, tradícií, smiechu a…borovičky.

Každý z nás má svoje korene. Každý z nás dodržuje tradície, alebo proti ním bojuje. Každý sa bojí, že stratí v živote istotu. Aj napriek tomu, všetko časom zaniká.

Autor: Katarína Hudačková

Hrá: Katarína Hudačková

Supervizor: Roman Horák

Dramaturgicka spolupráca: Arman Kupelyan

Hudba: Jakub Hudaček

Katka Hudačková je čerstvou absolventkou katedry Nonverbalního divadla na Pražskej akadémií muzických umění. Momentálne pôsobí ako zdravotný klaun v združení Červený nos a v pražskom súbore FysioArt, kde hraje v predstaveniach pre veľkého aj malého diváka. Katka je mim, fyzický herec, klaun a venuje sa cirkusovej disciplíne “hadia žena”.

https://youtu.be/sBIsLP6Zcw0

Vstupenky si môžete zakúpiť online na našej web stránke alebo v Kaviarni VIOLA v čase otváracích hodín: pondelok – piatok od 10.00 – 18.00.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku online, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Na mieste je možná LEN PLATBA V HOTOVOSTI.

Upozornenie:
Každý návštevník divadelného predstavenia sa musí preukázať platnou vstupenkou. Táto povinnosť sa vzťahuje aj na deti bez určenia veku. Dovoľujeme si upozorniť rodičov, aby brali do úvahy odporúčaný minimálny vek dieťaťa pre dané predstavenie.

Naspäť na výpis

Dátum

15 mar 2024
Expirované

Čas

18:00

Vstupné

5.00€

Miesto konania

Divadlo VIOLA
Divadlo VIOLA
Tkáčska 2, 080 01 Prešov
Web
https://www.violapresov.sk

Organizátor

Divadlo VIOLA
Divadlo VIOLA
Tel.:
0910 189 007
Email
info@violapresov.sk
Web
https://www.violapresov.sk/domov
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac