Divadelné predstavenie KUMŠT

“Môj priateľ Serge si kúpil obraz. Je to plátno, meter šesťdesiat na meter dvadsať. Je biely. Podklad je celý biely… a keď trošku prižmúrite oči, tak vidíte také šikmé, tenké, biele čiary.” Takto začína divadelná hra, bezpochyby najúspešnejšia komédia súčasnej francúzskej autorky YASMINY REZA, preložená do 35 jazykov a ocenená niekoľkými svetovými cenami. Komédia, miestami s tragickými prvkami, o jednom dlhoročnom priateľstve kamarátov, ktorým zatrasie jedna nevinná situácia : jeden z nich sa prvý krát rozhodol slobodne… Hra plná humorných situácií ale aj dramatických zvratov dýcha atraktívnosťou aj vďaka skvelému hereckému obsadeniu Csongor Kassai, Martin Mňahončák a Gregor Hološka.

“Keď hovorím : “podľa mňa”, myslím tým “objektívne”…

Obsadenie : Gregor Hološka, Csongor Kassai, Martin Mňahončák,  v réžii  Martina Mňahončáka
Autorka je reprezentovaná agentúrou VMA, Isabelle de la Patellière, Paríž, v spolupráci s  agentúrou Dominique Christophe Paríž.
Cena jedného lístka je 10 Eur. Lístky si môžete zakúpiť v Krajskom múzeu na Hlavnej 86 v Prešove, prípadne si ich môžete rezervovať na telefónnom čísle +421 51 773 4708 alebo nám napísať na krajskemuzeumpo@gmail.com.
Tešíme sa na Vás.
Viac informácií nájdete tu: https://tripolitana.sk/

Dátum

02 sep 2022
Expirované

Čas

20:30

Vstupné

10.00€

Miesto konania

Krajské múzeum
Krajské múzeum
Hlavná 86, 080 01 Prešov
Kategórie

Organizátor

Krajské múzeum v Prešove
Tel.:
+421 51 773 4708
Email
krajskemuzeumpo@gmail.com
Web
https://tripolitana.sk/
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac