info@gopresov.sk
Audiosprievodca Audiosprievodca po Prešove pre Váš smartphone STIAHNUŤ

Festival Maskotíkov

V ZABAVKA.SK 😊 sme sa rozhodli spojiť sily s MASKOTÍKMI 🤝 a pripraviť pre vás krásny jesenný detský festival v nádhernom prostredí EKOPARKU Ekopark Holá Hora 🤩 v Prešove.

Festival bude plný atrakcií 👏, workshopov 😍 a skvelých detských umelcov ❤️ z nášho regiónu. Vstupné na podujatie je 7 eur/osoba 🤑 (platia deti, aj dospelí). Deti do 1 roka majú vstup zdarma. Osoby ZŤP majú zvýhodnené vstupné 5 eur/osoba. Podujatie začína od 10:00 a končí 18:00, program na pódiu prebieha od 13:00 do 17:30. Parkovanie pre návštevíkov 🚗 je zabezpečené pri zimnom štadióne a Odbornej škole MLADOSŤ. V rámci vstupného sú všetky atrakcie zdarma 👊 . Jednotlivé workshopy môžu byť spoplatené.

Tešia sa na vás Kúzelník Gabi⭐️, Šašo a Šašulienka 🎪, Divadlo Etudy 🤡, MAROŠ KAMOŠ 😎 , Bublinkuj.sk 💧 , Detský DJ 🎧, atrakcie ZABAVKA.SK 💚, maľovanie na tvár FACE Painting Prešov – maľovanie na tvár 🦋 , Zapletanie vlasov Copikujeme Prešov 💇‍♀️ zvieratká z EKOPARKU: cap Pali a baran Vlasťo🐏, zajace Lukáš a Matúš 🐰, jahniatko Števka 🐑… a veľa veľa maskotíkov 💜

Vidíme sa na FESTIVALE MASKOTÍKOV 1.10.2023 👀

Dátum

01 okt 2023
Expirované

Čas

10:00 - 18:00

Vstupné

6.00€

Miesto konania

Ekopark Holá Hora
Ekopark Holá Hora
Botanická 4211/13, Prešov, Slovensko
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac