KARLOVA A JAROMÍROVA POHÁDKA

Po úspešnom hosťujúcom uvedení predstavenia VLK A HLAD uvádza Divadlo VIOLA v Prešove ďalšiu autorskú inscenáciu českého dramatika, režiséra a herca v jednej osobe Jakuba Folvarčného. Karlova a Jaromírova pohádka je klasická rozprávka Karla Jaromíra Erbena „Jabloňová panna“ spracovaná veľmi nezvyčajným spôsobom. Nájdete v nej však všetko, čo v nej má byť, statočného princa, krásnu zakliatu princeznú a nesmie chýbať ani zlá čarodejnica. 

Predstavenie je vhodné pre deti od 4 rokov a trvá 55 minút.


Jakub Folvarčný
 je absolventom herectva na Katedre alternatívneho a bábkového divadla DAMU. Žije a tvorí v slobodnom povolaní. Môžete ho poznať aj pod menom Jakub Foll ako úspešného „slammera“ – interpreta SlamPoetry. Medzi jeho tvorbu patria divadelné predstavenia pre dospelých aj deti, piesne a skladby, scénické básne, divadelné a básnické improvizácie.

 

Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke: https://www.violapresov.sk/program-a-vstupenky/karlova-a-jaromirova-pohadka

Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku online, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0908 978 913. Na mieste je možná LEN PLATBA V HOTOVOSTI.

Dátum

05 mar 2022
Expirované

Čas

16:00 - 17:00

Vstupné

5.00€

Miesto konania

Divadlo VIOLA
Divadlo VIOLA
Tkáčska 2, 080 01 Prešov
Web
https://www.violapresov.sk
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac