info@gopresov.sk
Audiosprievodca Audiosprievodca po Prešove pre Váš smartphone STIAHNUŤ

KOTLÍK OPEN 2022

Jubilejný 10. ročník najstaršej súťaže vo varení na otvorenom ohni v Prešove. Ide o dobročinné podujatie pri ktorom prihlásené družstvá varia vo vlastnom kotlíku “hocičo“. Budeme veľmi radi, ak sa Vám podarí zložiť družstvo a aktívne sa tohto podujatia zúčastniť. Dajte nám vedieť na kotlikopenpresov@gmail.com

Podujatie je otvorené pre verejnosť. Príďte, môžete si od 12:00 navarené dobroty za 2,50 € kúpiť a podporiť tak dobrú vec – celý výťažok z predaja „kotlíkových dobrôt“ ide na charitu. Tento rok podporíme detské oddelenie FNsP Prešov, občianske združenie Deťom pre život zaoberajúce sa pomocou pre deti s onkologickými chorobami a občianske združenie Priatelia sluchovo postihnutých detí starajúce sa o rečovo a sluchovo postihnuté deti. Zároveň víťazné družstvá (vyhodnotené odbornou porotou a s najväčším počtom predaných porcií) budú môcť venovať časť výťažku pre nimi vybrané charitatívne spoločnosti. A keďže chceme šetriť prírodu od množstva plastov, každý má možnosť priniesť si vlastnú misku, do ktorej dostane navarené dobroty.

Zároveň bude dopoludnia od 8:00 do 12:00 prebiehať aj darovanie krvi – môžete darovať krv pre deti na detskej onkológii.

Príďte sa stretnúť s priateľmi v prírode a podporiť dobrú vec.
Tešíme sa na Vás.

Dátum

03 sep 2022
Expirované

Čas

12:00

Miesto konania

Bowling pri trati
Jazdecká 3537/1, 080 01 Prešov
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac