Rozprávočky o deťoch, ktoré nemajú kamarátov / krst v Prešove

Pozývame vás na prešovský krst novej knihy Anny Valkučákovej a Šimona Petra Domčeka ??????́???̌?? ? ???̌???, ?????́ ??????́ ??????́??? z vydavateľstva Literárna bašta.

V prešovskej izbe vznikli prvé náčrty ??????́???̌??? ? ???̌???, ?????́ ??????́ ??????́??? a v malej sále Divadla Alexandra Duchnoviča oslávia to, že sa im po dlhej ceste podarilo stať sa knižkou.

Privítame ich najmilším koncertom, ktorý bude pokračovať v tradícii predvianočných zuškárských koncertov a atmosférou sa dotkne posedení pod jedličkou. Hudobnými principálmi večera budú páni Lukáš Valkučák a Džumelec.

♬ ????́?̌ ??????̌?́? nie je známy len tým, že na gitaru učil hrať každého piateho prešovského gitaristu ale aj albumom, ktorý nahral so svojimi deťmi zo ZUŠky a práve na prezentácii knižky nám exkluzívne uvedie tieto piesne spolu s ich mladými talentovanými autormi.
https://lukindel.bandcamp.com/album/zu-anarchia

♬ ??̌?????? je košický umelec, ktorého detský album Jelen Zeleň vznikal cez deň z hlášok a hier jeho detí a v noci ho potajomky nahrával v kúpeľni s gitarou alebo basou. Keď si ich detičky začali potom pospevovať, mohla pesnička existovať.
https://dzumelec.bandcamp.com/album/jele-zele

??????́???̌?? ? ???̌???, ?????́ ??????́ ??????́??? sú citlivé texty o smútku, ale trochu veselé. Hudba týchto skvelých mužov je veselá, ale niekedy sa človek musí pozerať do zeme, lebo mu príde smutno, ale tak pekne.

Táto akcia je príležitosťou postískať kamarátov popri hudbe, knižke a zaobstarať darček. A keď sa pýtaš, či budú aj drsňácke tetovačky, tak na teba sprisahanecky žmurkneme. Vstup je voľný, ale kapacita je limitovaná, treba prísť načas!

Viac o knihe: https://bit.ly/34N0LTb
Predpredaj tu: https://bit.ly/2P3mnnV

Vydanie knihy z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia.

Dátum

21 dec 2019
Expirované

Čas

18:00 - 20:00

Miesto konania

Divadlo Alexandra Duchnoviča
Jarková 77, 080 01 Prešov
Kategórie

Organizátor

Literárna bašta / Laputa, o.z.
Literárna bašta / Laputa, o.z.
Tel.:
0901700120
Email
info@literarnabasta.sk
Web
http://www.literarnabasta.sk
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac