Smejko a Tanculienka

Po roku a pol k vám konečne prichádza Smejko a Tanculienka so svojím novopečeným predstavením Tancuj, tancuj!, v ktorom zaznejú tie najnovšie aj najznámejšie hity. Zažijeme Krásny deň, budeme naháňať Muchu, nerozhodných Smejka a Tanculienku rozsúdi až Kameň, papier nožnice a keby pršalo, zachráni nás Kukino. Potom si napečieme Palacinky. Navštívime krajinu rozprávok s pesničkami Išlo vajce na vandrovku a Líška a havran. Cestu do praveku nám spríjemní Hu alile. Dosť si zaskáčeme na trampolíne, no ale hlavne sa bude tancovať na hity Mobil, Bez plastu, Doma, Máme tu leto a predovšetkým Tancuj, tancuj! Chrobáčikovia, tešíme sa na vás na koncertoch!

Vaši Smejko a Tanculienka

Predstavenie je vhodné pre všetkých od 2 rokov.

Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku. Ako bonus ku každým 4 lístkom zakúpeným v jednom nákupe si môžete vybrať darček: 1. DVD alebo 2. mesačný prístup ku všetkým našim filmom a rozprávkam na www.kukino.tv Darček získate pred vstupom do sály.

Dieťa do 15 rokov s platným ZŤP preukazom bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou nárok na vrátenie 50 % zo vstupného

23.4.2022 (sobota) o 10:00, v kine Scala, Masarykova 7, Prešov
Vstupné: 10,- €

Na podujatí sa budú vyhotovovať fotografické zábery, resp. audiovizuálny záznam.

 

Informácie a predaj vstupeniek:
v sieti Ticketportal.sk

Dátum

23 apr 2022
Expirované

Čas

10:00

Miesto konania

Kino SCALA
Kino SCALA
Masarykova 7, 080 01 Prešov

Organizátor

PKO Prešov
PKO Prešov
Tel.:
+421517723741
Email
sekretariatpko@gmail.com
Web
http://www.pkopresov.sk
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac