Trilobeat – zimné turné 2020

Minulý rok vydal Trilobeat svoj debutový album – príďte sa pozrieť, kam sa ich vystúpenie medzičasom posunulo! Pripravili si pre Vás špeciálny audio-vizuálny zážitok – ideálny k dnešnej dobe a zimným večerom. V Stromoradí vystúpi aj špeciálny hosť – kapela HPdB.

TRILOBEAT
“Priaznivci džezu, progrocku, či popu – zdá sa, že tvorba kapely k nim rozpráva univerzálnym jazykom. Ich skladby sú kompozične prepracované a predsa zostávajú riadené hlavne prirodzene plynúcimi emóciami.”

Hudobný projekt Trilobeat vznikol v roku 2017. Skladateľ Jakub Mikula stavia atmosféru skladieb na klavírnych kompozíciách, tie sú dopĺňané melodikou priečnej flauty a vokálom Kataríny Mikulovej. Rytmiku kapely tvoria na basgitare Norbert Neuschl (King Shaolin, Celeste Buckingham) a na bicích nástrojoch Marek Sasko (Horehigh, Matěj Vávra Band, Genius Locci).

Za svoju existenciu stihol Trilobeat odohrať viacero úspešných koncertov, napríklad sa predstavili ako hosť na turné Ľudových Mladistiev a aj na krste ich CD v Štúdiu 1 Slovenského rozhlasu. Tiež vystúpili na akciách ako Jazz Fest Vráble, Kremnická Jazzda, Zvuk for Modra a odohrali viacero klubových koncertov. Po dvoch rokoch aktívnej spolupráce štyroch hudobníkov z rôznych hudobných sfér sa úvodná kapitola projektu uzatvorila a Trilobeat vydal 4. apríla debutový eponymný album, ktorý následne odprezentoval na turné po šiestich slovenských mestách.

Zoskupenie HPdD tvorí Miloš Humeník, Dušan Papp a Pavol Balčák. Chalani sú známi z mnohých hudobných zoskupení a spolu sa stretávali vo viacerých prešovských formáciách. V podobe tria fungujú približne rok a okrem starších skladieb sa môžete tešiť aj na predstavenie ich novej tvorby. Štýlovo sa orientujú na jazz, world, fusion.

Dátum

08 feb 2020
Expirované

Čas

20:00 - 23:00

Vstupné

5€

Miesto konania

Stromoradie
Stromoradie
Kmeťovo stromoradie (oproti schodom SOŠ Pedagogická a sociálna akadémia), Prešov
Kategórie
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac