Bonsai Prešov Exhibition 2019

Organizácia Shohin Slovak Association pre Vás pripravila výstavu, pod záštitou primátorky mesta Prešov. Je to v poradí už 5. ročník tejto krásnej medzinárodnej výstavy pod názvom Bonsai Prešov Exhibition 2019.
Prinesieme Vám výstavu bonsajov a suiseki v najvyššej svetovej kvalite. Zúčastnia sa na nej najlepší slovenskí aj zahraniční predstavitelia, ktorí Vám priblížia toto krásne umenie.
Prednášky a workshopy v demonštračnom tvarovaní bonsajov Vám predvedú Kestutis Ptakauskas z Litvy, Milan Roskoš, René Lempeľ a Marek Kravec zo Slovenska a umenie suiseki manželia Vyhlídalovci. Svoje umenie tiež ukážu nominanti slovenských bonsajových klubov.
Pre Vaše malé ratolesti máme pripravený detský kútik s množstvom prekvapení, tvorivej práce a súťažením. Mladým nadšencom a obdivovateľom týchto umeleckých skvostov prinášame možnosť využitia kultúrnych poukazov pri vstupe na výstavu.
A Vás všetkých pozývame na prehliadku mimoriadnych exemplárov s krásnym aranžmán a neopakovateľnou atmosférou. Tešíme sa na Vás.

Dátum

26 - 28 sep 2019
Expirované

Čas

9:00 - 19:00

Vstupné

5€/3€

Miesto konania

PKO Čierny orol
PKO Čierny orol
Hlavná 50, 080 01 Prešov
Web
https://pkopresov.sk
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac