InformácieZaujímavosť

Objavujte mesto Prešov so Šariš CARD

Šariš CARD je oficiálnou turistickou kartou, ktorá vám umožňuje spoznať a zažiť to najlepšie, čo ponúka nielen mesto Prešov, ale aj región Šariš. Turistická zľavová karta Šariš CARD umožňuje jej držiteľovi čerpať výhodné zľavy na ponuku služieb partnerských výletných miest, atraktivít a zariadení. So Šariš CARD si užívate zážitky a relax so zľavami po celom Šariši.

Región Šariš je turistickou destináciou, ktorá láka návštevníkov priamo do srdca východného Slovenska. Šariš CARD poskytuje jednorázovú zľavu zo vstupného poplatku zo vstupenky pre dospelú osobu, pričom zľava môže byť až do výšky 100 %, čo zabezpečí bezplatný vstup. Zľava sa však dá uplatniť aj na ubytovanie, vstupy na športoviská a nákupy, kedy sa zvyčajne pohybuje vo výške okolo 10 – 15 %.

Karta platí rok, teda 365 dní od dátumu jej aktivácie alebo jej prvého použitia. Karta je neprenosná a platná len s uvedeným menom jej držiteľa. Všetky uvedené zľavy sa vzťahujú na základné cenníkové ceny platné pre jednu osobu a nedajú sa kombinovať s inými zľavami. Otváracie hodiny sa môžu meniť, preto je vhodné si ich vopred overiť. Cena karty pri online kúpe alebo osobne v našom Mestskom informačnom centre v Prešove je 5 eur. Vybrané ubytovacie zariadenia, ktoré sú zmluvnými partnermi OOCR Región Šariš a MIC v Prešove poskytujú pri zakúpení ubytovania túto kartu zadarmo!

Pre kúpu a viac informácií o turistickej karte Šariš CARD sa pozrite TU.

MIC

Mestské informačné centrum v Prešove poskytuje všetkým svojim návštevníkom komplexné, presné a atraktívne informácie a je spoľahlivým a obľúbeným miestom prvého kontaktu návštevníka s regiónom.
Podobné novinky
Informácie

Festival umenia FESTUM Prešov 2023

InformácieTip na výletZaujímavosť

Výstup na vežu Konkatedrály

Informácie

Poklady regiónu

InformácieTip na podujatie

Prázdninové potulky s kronikárom 2022