English | Slovenčina   

Turistické info o meste Prešov | Tourist info on the town Presov | Informacja turystyczna w mieście Presov | Touristische Informationen über die Stadt Presov

Mesto Prešov a Park kultúry a oddychu pripravilo počas DNÍ MESTA PREŠOV 2017 veľkolepý týždeň, kedy centrum mesta ožije bohatým a pestrým kultúrnym programom, remeslami, hrami a zábavou. Nenechajte si ujsť ani jeden deň!

Hudba, dobrá nálada a množstvo zábavy pre všetky vekové kategórie sa na pešej zóne sústredí začiatkom júna počas podujatia DNI MESTA PREŠOV 2017. Tento rok sa začnú 5. júna a potrvajú do 11. júna 2017. Tohtoročné DMP sa ponesú v znamení 770. výročia prvej písomnej zmienky o Prešove.

Na pódiu v centre mesta sa predstaví viacero interprétov, umelcov a hudobníkov, týždenný program bude situovaný do viacerých častí Hlavnej ulice, časť interprétov sa predstaví na Prešovskom Amfiteátri. Súčasťou DMP bude aj Prešovský trojičný jarmok, Slávnostné defilé – Historický sprievod mestom, Prešovský montmartre, Nočné objavovanie Prešova, DOD v štátnom archíve, Ohňová show, súčasťou programu sú aj detské atrakcie a vystúpenia folklórnych súborov a žiakov prešovských škôl.

Prehľadná info stránka k Dňom mesta Prešov 2017: http://dnimesta.presov.sk

Kategórie: Odporúčame 0 like