English | Slovenčina   

Turistické info o meste Prešov | Tourist info on the town Presov | Informacja turystyczna w mieście Presov | Touristische Informationen über die Stadt Presov

Na prvom stretnutí v roku 2018 si zaspomíname na uplynulých 10 rokov nášho Objavka. Prezradíme Vám detaily zo zákulisia jeho príprav, spočítame koľkokrát sme sa stretli, koľko tém sme absolvovali či koľko účastníkov sme za 10 rokov privítali. Dozviete sa, ktoré objavko bolo najúspešnejšie, najdlhšie, najtajomnejšie, najnáročnejšie. Hovoriť budeme i o vtipných či dojímavých momentoch počas spoznávania histórie Prešova. A na záver Vám predstavíme najnovší 4. diel knižného vydania Objavovania Prešova, spolu s možnosťou jeho zakúpenia za uvádzaciu cenu. Bonusom bude prehliadka fotografií (Ne)všedný Prešov od Vlada Semana v Centre regionálnych dokumentov Knižnice P. O. Hviezdoslava.

Stretneme sa pred Mestským informačným centrom v Prešove na Hlavnej 67 v sobotu 13. januára 2018 o 10.00 alebo v nedeľu 14. januára 2018 o 14.00. Tešia sa na Vás Darina Petranská a Andrea Sivaničová.

Cena vstupenky:
V predpredaji v MIC Prešov: 1,50 €
Na mieste konania – počas víkendu: 2,30 €

 

 

Kategórie: Odporúčame 1 likes