Do školy s úsmevom

Nový školský rok v Prešove už tradične privítame veselo. 2. septembra 2019 sa na Hlavnej ulici uskutoční obľúbené podujatie Do školy s úsmevom pre všetky deti aj ich rodičov.

Mesto Prešov v spolupráci s Parkom kultúry a oddychu už po dvanásty raz organizuje podujatie s názvom DO ŠKOLY S ÚSMEVOM, ktoré sa uskutoční 2. septembra od 13.00 hod na Hlavnej ulici, na pódiu v centre mesta.

Hlavnou myšlienkou tohto nielen zábavného, ale aj náborovo–prezentačného podujatia, je ukázať možnosti aktívneho využitia voľného času detí a mládeže mimo školských povinností, a to prostredníctvom kultúrnych a športových kolektívov v meste.

Po prezentácii krátkych ukážok kolektívov a voľnočasových centier sa deti a žiaci môžu priamo prihlásiť do niektorých z prezentovaných krúžkov.

Mladších i starších žiakov na pódiu v centre mesta roztancujú nielen súkromné základné umelecké školy, ABC Centrum voľného času, ale aj nádejné kultúrne kolektívy, speváci, speváčky, tanečníci či muzikanti. Inšpiráciou v novom školskom roku pre nich môžu byť aj športové družstvá a jednotlivci, ktorí reprezentujú mesto Prešov doma i v zahraničí.

Dátum

02 sep 2019
Expirované

Čas

13:00

Miesto konania

Hlavná ulica (Pešia zóna)

Organizátor

PKO Prešov
PKO Prešov
Tel.:
+421517723741
Email
sekretariatpko@gmail.com
Web
http://www.pkopresov.sk
QR Code

Najbližšie podujatia

V najbližšej dobe sa na tomto mieste nekoná žiadne podujatie.
Zobraziť viac